Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu "COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści"

W ramach projektu „COOL- ciekawi, otwarci, odważni licealiści”, uczniowie klasy III A LO Zespołu Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lub.  w piatek 7 marca 2014, odwiedzili Szkołę Filmowa w Łodzi, jedną z najstarszych uczelni filmowych na świecie. Szkoła kształci studentów w dziedzinie sztuki filmowej, telewizyjnej, fotograficznej oraz aktorskiej. W programie studiów kładzie się szczególny nacisk na ćwiczenia praktyczne.

Uczniowie zapoznali się z zasadami rekrutacji, mieli okazję towarzyszyć reżyserowi Janowi Jakubowi Kolskiemu. Następnym etapem była wizyta w wytwórni Se-ma-for. Młodzież zwiedzała muzeum animacji, gdzie mogła przyjrzeć się planom filmowym oscarowych filmów „Piotruś i Wilk” i „Tango” i wziąć udział w mini warsztacie tworzenia animacji poklatkowej. Uczniowie mieli również możliwość obserwowania pracy rzeźbiarzy i kostiumerek w ich pracowniach. Wyjazd sprawił, że młodzi ludzie poznali prace na planie filmowym i telewizyjnym z nowej, profesjonalnej strony.

Tekst: Bożena Szarek

Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'

Polish English German Italian Slovenian Spanish

160 lecie Norwida

Platforma ePUAP

e-Dziennik

Zapraszamy na:

goniec logo
kl
bylogia
fanbookmoodlecool logoszkola wierna dz 1100 lat niepodlegloscsoulszkola pilotaz

 wpia logo

mail poczta

 

 

 

Wydarzenia

Styczeń 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Copyright © 2015
Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

 cheap nfl jerseys