TARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONU

W dniu 31.05.2012 od godz. 10.00 do 14.00 na boisku szkolnym Zespołu Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lub., odbyły się po raz pierwszy „Targi ginących i unikatowych zawodów naszego regionu”. Organizatorem targów był Zespół Wsparcia Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego Powiatu Nowomiejskiego z/s w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Mieście Lubawskim.


Partnerami Targów było Stowarzyszenie Ochrony Przyrody i Dziedzictwa Kulturowego w Łąkorzu, Zespół Szkół im. C.K. Norwida oraz Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowym Mieście Lub. Przedsięwzięcie zrealizowano w ramach projektu systemowego „Opracowanie modelu poradnictwa zawodowego oraz internetowego systemu informacji edukacyjno-zawodowej”. Realizatorem działań jest Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Warszawie, który zawarł porozumienie ze Starostwem Powiatowym w Nowym Mieście Lubawskim i Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Nowym Mieście Lubawskim w sprawie zasad funkcjonowania powiatowych Zespołu Wsparcia Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego. Dzięki porozumieniu od września 2011r.na terenie poradni działa Zespół Wsparcia Doradztwa Edukacyjno – Zawodowego, którego zadaniem jest wspieranie szkół w realizacji zadań z doradztwa edukacyjno-zawodowego.

„Targi ginących i unikatowych zawodów naszego regionu” miały przybliżyć dzieciom i młodzieży zawody, które mogą w przyszłości stać się dla nich źródłem inspiracji do rozwijania swoich pasji i dodatkowego zarobkowania - w dobie coraz powszechniej obowiązującej mody na ekologię i popularność różnego rodzaju festynów historycznych. Podczas Targów swoje umiejętności zawodowe i warsztaty pracy zaprezentowali przedstawiciele dawnych i unikatowych w tej chwili zawodów (m.in.: kowal, rogownik, kamieniarz, wikliniarz, pszczelarz czy kominiarz i wiele innych). Każdy, kto odwiedził targi miał okazję dotknąć i z bliska przyjrzeć się starym, unikatowym narzędziom rzemieślniczym a także zapytać jak wyglądał proces produkcji.

TARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONUTARGI GINĄCYCH I UNIKATOWYCH ZAWODÓW NASZEGO REGIONU

Polish English German Italian Slovenian Spanish
http://evalfor.com/rss/ Biuletyn Informacji Publicznej read this article

160 lecie Norwida

buy Lyrica tablets   

logo160fb

 

   

Platforma ePUAP

e-Dziennik

Zapraszamy na:

goniec logo
kl
bylogia
fanbookmoodlecool logoszkola wierna dz 1100 lat niepodlegloscsoulszkola pilotaz

 wpia logo

mail poczta

 

 

 

Wydarzenia

Styczeń 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Copyright © 2015
Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

 cheap nfl jerseys