MOJA PASJA KLUCZEM DO SUKCESU

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w III Powiatowym Konkursie "Moja pasja kluczem do sukcesu" zorganizowanym przez doradców zawodowych z Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji w Nowym Mieście Lubawskim.

Wśród szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zajęły uczennice z naszej szkoły reprezentujące grupę teatralną Wena. Były to: Maja Lewandowska, Aleksandra Łukaszewska, Jowita Orłowska, Aneta Szczepańska, Joanna Zagórska i uczennica gimnazjum w Nowym Mieście Karolina Grala. Ta sama grupa w sierpniu tego roku zdobyła I miejsce w przeglądzie grup fireshow "Światło i dźwięk. Inspiracje" we Fromborku.

Także III miejsce w konkursie "Moja pasja kluczem do sukcesu" przyznano naszym uczennicom. Były to: Agata Patalon oraz Zuzanna Skubaja - trenujące kolarstwo.

Opiekunami grup były p. Małgorzata Gołdon i p. Ewa Piotrowska

Gratulacje!

MOJA PASJA KLUCZEM DO SUKCESU

Polish English German Italian Slovenian Spanish

160 lecie Norwida

see this here   

logo160fb

 

   

Platforma ePUAP

e-Dziennik

Zapraszamy na:

goniec logo
kl
bylogia
fanbookmoodlecool logoszkola wierna dz 1100 lat niepodlegloscsoulszkola pilotaz

 wpia logo

mail poczta

 

 

 

Wydarzenia

Styczeń 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Copyright © 2015
Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

 cheap nfl jerseys