MOJA PASJA KLUCZEM DO SUKCESU

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w III Powiatowym Konkursie "Moja pasja kluczem do sukcesu" zorganizowanym przez doradców zawodowych z Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji w Nowym Mieście Lubawskim.

Wśród szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zajęły uczennice z naszej szkoły reprezentujące grupę teatralną Wena. Były to: Maja Lewandowska, Aleksandra Łukaszewska, Jowita Orłowska, Aneta Szczepańska, Joanna Zagórska i uczennica gimnazjum w Nowym Mieście Karolina Grala. Ta sama grupa w sierpniu tego roku zdobyła I miejsce w przeglądzie grup fireshow "Światło i dźwięk. Inspiracje" we Fromborku.

Także III miejsce w konkursie "Moja pasja kluczem do sukcesu" przyznano naszym uczennicom. Były to: Agata Patalon oraz Zuzanna Skubaja - trenujące kolarstwo.

Opiekunami grup były p. Małgorzata Gołdon i p. Ewa Piotrowska

Gratulacje!

MOJA PASJA KLUCZEM DO SUKCESU

Polish English German Italian Slovenian Spanish
buy prednisone online overnight Read Full Report Biuletyn Informacji Publicznej

 perspektywy

goniec logo
kl
bylogia
fanbookmoodlecool logoszkola wierna dz 1100 lat niepodlegloscsoulszkola pilotaz

 wpia logo

mail poczta

 

 

 

Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Copyright © 2015
Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

 cheap nfl jerseys