MOJA PASJA KLUCZEM DO SUKCESU

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w III Powiatowym Konkursie "Moja pasja kluczem do sukcesu" zorganizowanym przez doradców zawodowych z Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji w Nowym Mieście Lubawskim.

Wśród szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zajęły uczennice z naszej szkoły reprezentujące grupę teatralną Wena. Były to: Maja Lewandowska, Aleksandra Łukaszewska, Jowita Orłowska, Aneta Szczepańska, Joanna Zagórska i uczennica gimnazjum w Nowym Mieście Karolina Grala. Ta sama grupa w sierpniu tego roku zdobyła I miejsce w przeglądzie grup fireshow "Światło i dźwięk. Inspiracje" we Fromborku.

Także III miejsce w konkursie "Moja pasja kluczem do sukcesu" przyznano naszym uczennicom. Były to: Agata Patalon oraz Zuzanna Skubaja - trenujące kolarstwo.

Opiekunami grup były p. Małgorzata Gołdon i p. Ewa Piotrowska

Gratulacje!

MOJA PASJA KLUCZEM DO SUKCESU

Polish English German Italian Slovenian Spanish
buy provigil online reddit Biuletyn Informacji Publicznej follow link

160 lecie Norwida

get link     Formularz zgłoszeniowy

                22.09.2018 r.

logo160fb

Platforma ePUAP

e-Dziennik

Zapraszamy na:

goniec logo
kl
bylogia
fanbookmoodlecool logosoulszkola pilotaz

 wpia logo

mail poczta

 

 

 

Wydarzenia

Kwiecień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Copyright © 2015
Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

 cheap nfl jerseys