NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "BLIŻEJ NORWIDA"

Już od 10 lat uczniowie naszej szkoły uczestniczą w cyklu konkursów "Bliżej Norwida" w Warszawie, odnosząc corocznie sukcesy. 13 i 14 listopada 2013 roku w XVII Konkursie Recytacji Poezji Cypriana Norwida wzięli udział: Marta Domżalska, Izabela Jastrzębska, Amelia Bukowska i Andrzej Ząbkiewicz, natomiast w XVI Konkursie Śpiewania Poezji naszą szkołę reprezentowali: Marta Domżalska, Wiktoria Ulińska z Alicją Kozłowską oraz Karina Angowska z Andrzejem Ząbkiewiczem.

Jury, w skład którego wchodzili pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego(dr Anna Kozłowska i dr Tomasz Korpysz), aktor teatralny oraz nauczyciele XXIV Liceum w Warszawie przyznało II miejsce dla Amelii Bukowskiej z kl. IIIc LO za recytację fragmentów wiersza Próby oraz wyróżnienie dla Andrzeja Ząbkiewicza z kl. IIIe LO za fragment Promethidiona- Bogumił. Dialog, w którym jest rzecz o sztuce i stanowisku sztuki. W kategorii poezji śpiewanej III miejsce zdobyły: Wiktoria Ulińska (kl. IIIbLO) i Alicja Zalewska (kl. IIIa LO), które do własnej muzyki zaśpiewały wiersz Modlitwa. Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem p. Beaty Zielińskiej i p. Tadeusza Banowskiego.

NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 'BLIŻEJ NORWIDA'NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 'BLIŻEJ NORWIDA'NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 'BLIŻEJ NORWIDA'NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 'BLIŻEJ NORWIDA'NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 'BLIŻEJ NORWIDA'NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 'BLIŻEJ NORWIDA'NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 'BLIŻEJ NORWIDA'NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 'BLIŻEJ NORWIDA'

Polish English German Italian Slovenian Spanish

Platforma ePUAP

e-Dziennik

Zapraszamy na:

goniec logo
kl
bylogia
fanbookmoodlecool logoszkola wierna dz 1100 lat niepodlegloscsoulszkola pilotaz

 wpia logo

mail poczta

 

 

 

Wydarzenia

Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Copyright © 2015
Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

 cheap nfl jerseys