NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "BLIŻEJ NORWIDA"

Już od 10 lat uczniowie naszej szkoły uczestniczą w cyklu konkursów "Bliżej Norwida" w Warszawie, odnosząc corocznie sukcesy. 13 i 14 listopada 2013 roku w XVII Konkursie Recytacji Poezji Cypriana Norwida wzięli udział: Marta Domżalska, Izabela Jastrzębska, Amelia Bukowska i Andrzej Ząbkiewicz, natomiast w XVI Konkursie Śpiewania Poezji naszą szkołę reprezentowali: Marta Domżalska, Wiktoria Ulińska z Alicją Kozłowską oraz Karina Angowska z Andrzejem Ząbkiewiczem.

Jury, w skład którego wchodzili pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego(dr Anna Kozłowska i dr Tomasz Korpysz), aktor teatralny oraz nauczyciele XXIV Liceum w Warszawie przyznało II miejsce dla Amelii Bukowskiej z kl. IIIc LO za recytację fragmentów wiersza Próby oraz wyróżnienie dla Andrzeja Ząbkiewicza z kl. IIIe LO za fragment Promethidiona- Bogumił. Dialog, w którym jest rzecz o sztuce i stanowisku sztuki. W kategorii poezji śpiewanej III miejsce zdobyły: Wiktoria Ulińska (kl. IIIbLO) i Alicja Zalewska (kl. IIIa LO), które do własnej muzyki zaśpiewały wiersz Modlitwa. Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem p. Beaty Zielińskiej i p. Tadeusza Banowskiego.

NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 'BLIŻEJ NORWIDA'NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 'BLIŻEJ NORWIDA'NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 'BLIŻEJ NORWIDA'NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 'BLIŻEJ NORWIDA'NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 'BLIŻEJ NORWIDA'NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 'BLIŻEJ NORWIDA'NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 'BLIŻEJ NORWIDA'NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE 'BLIŻEJ NORWIDA'

Polish English German Italian Slovenian Spanish

 perspektywy

goniec logo
kl
bylogia
fanbookmoodlecool logoszkola wierna dz 1100 lat niepodlegloscsoulszkola pilotaz

 wpia logo

mail poczta

 

 

 

Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Copyright © 2015
Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

 cheap nfl jerseys