OLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJ

20 lutego w sali konferencyjnej odbył się etap powiatowy Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej. W zmaganiach wzięło udział 5 dwuosobowych drużyn. Jak co roku olimpiada była podzielona na dwa etapy: teoretyczny, w którym trzeba było odpowiedzieć na 50 pytań z zakresu m.in. przepisów przeciwpożarowych, epidemiologicznych, pierwszej pomocy, przepisów ruchu drogowego i praktyczny, gdzie losowano zadania do wykonania.

Pierwsze miejsce zajęli uczniowie z naszej szkoły: Marta Domżalska z klasy I b LO i Michał Konopacki z klasy I a LO zdobywając łącznie 80 punktów. Tuż za nimi z liczbą 79 pkt uplasował się drugi zespół z naszej szkoły Karolina Knozowska z klasy I a LO i Marek Zagórski z klasy I c LO. Trzecie miejsce zajęli Piotr Kołecki i Grzegorz Dembek z Zespołu Szkół Rolniczych w Kurzętniku. Czwarta i piąta lokata przypadła uczniom z Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku. Zwycięzcy etapu powiatowego będą nas reprezentować w kolejnym etapie w Olsztynie. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim.

OLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJOLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJOLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJOLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJOLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJOLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJOLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJ

Polish English German Italian Slovenian Spanish

 perspektywy

goniec logo
kl
bylogia
fanbookmoodlecool logoszkola wierna dz 1100 lat niepodlegloscsoulszkola pilotaz

 wpia logo

mail poczta

 

 

 

Marzec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Copyright © 2015
Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

 cheap nfl jerseys