OLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJ

20 lutego w sali konferencyjnej odbył się etap powiatowy Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej. W zmaganiach wzięło udział 5 dwuosobowych drużyn. Jak co roku olimpiada była podzielona na dwa etapy: teoretyczny, w którym trzeba było odpowiedzieć na 50 pytań z zakresu m.in. przepisów przeciwpożarowych, epidemiologicznych, pierwszej pomocy, przepisów ruchu drogowego i praktyczny, gdzie losowano zadania do wykonania.

Pierwsze miejsce zajęli uczniowie z naszej szkoły: Marta Domżalska z klasy I b LO i Michał Konopacki z klasy I a LO zdobywając łącznie 80 punktów. Tuż za nimi z liczbą 79 pkt uplasował się drugi zespół z naszej szkoły Karolina Knozowska z klasy I a LO i Marek Zagórski z klasy I c LO. Trzecie miejsce zajęli Piotr Kołecki i Grzegorz Dembek z Zespołu Szkół Rolniczych w Kurzętniku. Czwarta i piąta lokata przypadła uczniom z Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku. Zwycięzcy etapu powiatowego będą nas reprezentować w kolejnym etapie w Olsztynie. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim.

OLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJOLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJOLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJOLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJOLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJOLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJOLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJ

Polish English German Italian Slovenian Spanish

160 lecie Norwida

    Formularz zgłoszeniowy

               22.09.2018 r.

logo160fb

Platforma ePUAP

e-Dziennik

Zapraszamy na:

goniec logo
kl
bylogia
fanbookmoodlecool logoszkola pilotaz

 wpia logo

mail poczta

 

 

 

Wydarzenia

Luty 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Copyright © 2015
Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim.
Wszelkie prawa zastrzeżone.