Czas z książką i tańcem

IMG 1782 160latOstatnie dni obfitują w naszej szkole w ciekawe wydarzenia. Wiele się  dzieje. Szczególny był  piątek 8 czerwca. W ramach promocji idei zdrowego stylu życia dziewczęta z klasy 1 b wzięły udział w zajęciach Zumby poprowadzonych przez Panią  Monikę Gapińską. Latynoskie rytmy i intensywne, żywiołowe kroki taneczne okazały się świetnym sposobem na to, by połączyć przyjemne z pożytecznym, pobyć razem i przy okazji poćwiczyć.    
W tym dniu miała miejsce również akcja zorganizowana przez szkolną bibliotekę "Jak nie czytam, jak czytam", w ramach której odbył się piknik czytelniczy. Uczniowie wspólnie odczytali fragment książki Katarzyny Nosowskiej "A ja żem powiedziała...", wzięli udział w konkursie na selfie promujące czytanie, oznaczając hashtagiem własne zdjęcia na facebooku i oddali się lekturze wybranych przez siebie pozycji.
Dużą frajdę sprawiło wszystkim uczestnikom wyzwanie utworzenia "żywego" napisu "160 lat" naszego LO z okazji 160-lecia szkoły. Wszyscy doskonale bawili się przy pięknej pogodzie, a spotkanie okazało się świetnym pomysłem na pokazanie dorosłym, jak się czyta książki!  Klasy 1e i 1d włączyły się także do zabawy w "gorące krzesła", w której wykazali się wiedzą z różnych kategorii, między innymi z dziedziny literatury.
Czas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcemCzas z książką i tańcem
Polish English German Italian Slovenian Spanish

Platforma ePUAP

e-Dziennik

Zapraszamy na:

goniec logo
kl
bylogia
fanbookmoodlecool logoszkola wierna dz 1100 lat niepodlegloscsoulszkola pilotaz

 wpia logo

mail poczta

 

 

 

Wydarzenia

Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Copyright © 2015
Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

 cheap nfl jerseys