Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu "COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści"

W ramach projektu „COOL- ciekawi, otwarci, odważni licealiści”, uczniowie klasy III A LO Zespołu Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lub.  w piatek 7 marca 2014, odwiedzili Szkołę Filmowa w Łodzi, jedną z najstarszych uczelni filmowych na świecie. Szkoła kształci studentów w dziedzinie sztuki filmowej, telewizyjnej, fotograficznej oraz aktorskiej. W programie studiów kładzie się szczególny nacisk na ćwiczenia praktyczne.

Uczniowie zapoznali się z zasadami rekrutacji, mieli okazję towarzyszyć reżyserowi Janowi Jakubowi Kolskiemu. Następnym etapem była wizyta w wytwórni Se-ma-for. Młodzież zwiedzała muzeum animacji, gdzie mogła przyjrzeć się planom filmowym oscarowych filmów „Piotruś i Wilk” i „Tango” i wziąć udział w mini warsztacie tworzenia animacji poklatkowej. Uczniowie mieli również możliwość obserwowania pracy rzeźbiarzy i kostiumerek w ich pracowniach. Wyjazd sprawił, że młodzi ludzie poznali prace na planie filmowym i telewizyjnym z nowej, profesjonalnej strony.

Tekst: Bożena Szarek

Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'Pomyśl o swojej przyszłości, zrealizuj swoje marzenia - Relacja z wizyty w Łódzkiej Szkole Filmowej w ramach projektu 'COOL - ciekawi, otwarci, odważni licealiści'

Polish English German Italian Slovenian Spanish

goniec logo
kl
bylogia
fanbookmoodlecool logoszkola wierna dz 1100 lat niepodlegloscsoulszkola pilotaz

 wpia logo

mail poczta

 

 

 

Sierpień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Copyright © 2015
Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim.
Wszelkie prawa zastrzeżone.