WYCIECZKA DO TVP I PAP

2 marca grupa uczniów działająca w Kole Dziennikarskim w ramach projektu "COOL-ciekawi, otwarci, odważni licealiści" wyjechała do Warszawy, aby zwiedzić siedzibę Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17 oraz Polską Agencję Prasową. 

 

Wyjazd dostarczył wszystkim uczestnikom dużo wrażeń oraz przybliżył pracę dziennikarzy. W TVP uczniowie wraz z opiekunami zwiedzili studia telewizyjne programów "Świat się kręci" i "Pytanie na śniadanie". Byli świadkami nagrywania programu z aktorami - panią Krystyną Jandą i panem Danielem Olbrychskim. Zwiedzili również Muzeum znajdujące się w nowym gmachu TVP, który prezentował się niezwykle okazale.

         Następnym etapem wycieczki była wizyta w Polskiej Agencji Prasowej. W sali, gdzie odbywają się konferencje PAP znane nam z ekranów telewizorów, uczniowie otrzymali niezapomnianą lekcję dziennikarstwa prasowego. Dowiedzieli się, jak we współczesnym świecie pozyskiwać, selekcjonować i udostępniać informację. Prowadząca spotkanie - pani Magdalena Syska podpowiedziała młodzieży, jak zaprezentować swoje umiejętności, aby zdobyć wymarzony staż, a w przyszłości pracę. Uczniowie mieli także możliwość obejrzenia na żywo pracy dziennikarzy PAP i zadania im pytań.

WYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAP

Opiekunami młodzieży były panie Ewa Piotrowska i Joanna Główczewska.

Polish English German Italian Slovenian Spanish
go Biuletyn Informacji Publicznej buy accutane online ireland

160 lecie Norwida

order Lyrica online canada     Formularz zgłoszeniowy

                22.09.2018 r.

logo160fb

 

   Zapraszamy do udziału

w Jubileuszowym Konkursie

         Artystycznym

   (regulamin w załączniku)

Platforma ePUAP

e-Dziennik

Zapraszamy na:

goniec logo
kl
bylogia
fanbookmoodlecool logoszkola wierna dz 1100 lat niepodlegloscsoulszkola pilotaz

 wpia logo

mail poczta

 

 

 

Wydarzenia

Czerwiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Copyright © 2015
Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

 cheap nfl jerseys