WYCIECZKA DO TVP I PAP

2 marca grupa uczniów działająca w Kole Dziennikarskim w ramach projektu "COOL-ciekawi, otwarci, odważni licealiści" wyjechała do Warszawy, aby zwiedzić siedzibę Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17 oraz Polską Agencję Prasową. 

 

Wyjazd dostarczył wszystkim uczestnikom dużo wrażeń oraz przybliżył pracę dziennikarzy. W TVP uczniowie wraz z opiekunami zwiedzili studia telewizyjne programów "Świat się kręci" i "Pytanie na śniadanie". Byli świadkami nagrywania programu z aktorami - panią Krystyną Jandą i panem Danielem Olbrychskim. Zwiedzili również Muzeum znajdujące się w nowym gmachu TVP, który prezentował się niezwykle okazale.

         Następnym etapem wycieczki była wizyta w Polskiej Agencji Prasowej. W sali, gdzie odbywają się konferencje PAP znane nam z ekranów telewizorów, uczniowie otrzymali niezapomnianą lekcję dziennikarstwa prasowego. Dowiedzieli się, jak we współczesnym świecie pozyskiwać, selekcjonować i udostępniać informację. Prowadząca spotkanie - pani Magdalena Syska podpowiedziała młodzieży, jak zaprezentować swoje umiejętności, aby zdobyć wymarzony staż, a w przyszłości pracę. Uczniowie mieli także możliwość obejrzenia na żywo pracy dziennikarzy PAP i zadania im pytań.

WYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAPWYCIECZKA DO TVP I PAP

Opiekunami młodzieży były panie Ewa Piotrowska i Joanna Główczewska.

Polish English German Italian Slovenian Spanish
go Biuletyn Informacji Publicznej see

160 lecie Norwida

Platforma ePUAP

e-Dziennik

Zapraszamy na:

goniec logo
kl
bylogia
fanbookmoodlecool logoszkola wierna dz 1100 lat niepodlegloscsoulszkola pilotaz

 wpia logo

mail poczta

 

 

 

Wydarzenia

Grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Copyright © 2015
Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

 cheap nfl jerseys